niedziela, 18 września 2011

Uwaga, uwaga! Moje pierwsze CANDY :))

     Miły Przechodniu!
     Bardzo się cieszę, że mogę zaproponować Ci coś przyjemnego.
    Na zdjęciu poniżej widzisz wesołe :) bransoletki, wykonane na bazie sznurka woskowanego, delikatnej posrebrzanej zawieszki w kształcie kłódki i lekkiego korala w charakterze zapięcia. Sznurek jest cudownym i poważanym w świecie biżuteryjek materiałem, w dodatku bardzo trendy. Bransoletkę można nosić jako pojedynczą ozdobę, świetnie też komponuje się w zestawie innych bransoletek :)
    W zabawie bierze udział siedem bransoletek, a każda w innym kolorze. Trzy spośród nich chciałabym podarować osobom goszczącym na moim blogu. Jeśli reflektujesz na którąś, przyjmij ode mnie następującą propozycję:

    Zostaw po sobie ślad na moim blogu, w postaci komentarza pod tym postem. Wskaż, którą z bransoletek chciałabyś/chciałbyś wylosować.
    Wszystkie komentarze będą brały udział w losowaniu. Jeśli zostawiasz komentarz jako osoba anonimowa, dodaj do niego swój adres e-mail. Możesz też zapewnić sobie dodatkową szansę w losowaniu. Jeśli chcesz,
     umieść podlinkowaną informację o moim candy na swoim blogu (najlepiej na pasku bocznym, ale może też być w formie posta) i pozostaw adres tego bloga w drugim komentarzu pod moim postem.  W tej sytuacji oba Twoje komentarze będą losowane.

    Nie masz bloga? Nie wierzę! No dobrze, ale z pewnością korzystasz z jakiegoś portalu społecznościowego typu Facebook albo Twitter, albo cóś. W tej sytuacji: umieść podlinkowaną informację o moim candy na swoim profilu portalu, z którego korzystasz i pozostaw łącze do swego profilu w drugim komentarzu pod moim postem.
    Jeśli posiadasz bloga i korzystasz z któregoś z portali społecznościowych, możesz zwielokrotnić swoją możliwość wylosowania mego upominku poprzez informację o candy i na blogu, i na profilu portalu - koniecznie w oddzielnych komentarzach. Ale to nie wszystko!
      By jeszcze bardziej zbliżyć się do wygranej w bardzo prosty sposób, wystarczy:
   Przyłączyć się do mojego bloga, jako obserwator. Wówczas po raz kolejny trafiasz do "maszyny losującej". 
    Teraz już to wszystko :) Ten zestaw prostych zadań należy wykonać w ciągu trzech najbliższych tygodni. Po upływie tego czasu przeprowadzę losowanie, a o jego wynikach poinformuję na swoim blogu. Następnie wyślę na swój koszt trzem osobom wybrane przez nie bransoletki.


    Uwaga: pomarańczowa bransoletka jest jedna, jedyna, może więc mieć tylko jednego nabywcę. Pozostałe występują w ilości nie ograniczającej liczby obdarowanych.
    S E R D E C Z N I E    Z A P R A S Z A M !!!
Prześlij komentarz